HOB MC-6F74A0H555 GI6432BSCE GOR
G600 Plită cu inducție, 60 cm
GI6432BSCE
PowerBoost - Gătirea pe repede înainte Plite cu inducție StopGo - Luați o pauză, oricând
Disponibilitate produs după locația magazinului
Anterior Următorul
- de la   magazine găsite
Ore
✕
G600 Plită cu inducție, 60 cm
Plită cu inducție · GI6432BSCE
Anterior Următorul
- de la   magazine găsite
Ore
✕
  • Caracteristici
  • Informații tehnice
  • Recenzii
  • Documente incluse
  • Produse asemanatoare
Features
PowerBoost
Gătirea pe repede înainte
Plite cu inducție-icon
Plite cu inducție
StopGo-icon
StopGo
ChildLock-icon
ChildLock
ZoneSlide-icon
ZoneSlide
PowerShift-icon
PowerShift
Luați o pauză, oricând
Funcția StopGo oprește procesul de gătit și continuă cu aceleași setări după reactivare.
Bucătăria ca spațiu sigur
Selecție directă cu 4 glisoare
Move the pot, keep the settings
Informații tehnice
Informații de bază
Tip produs
Plită cu inducție
Culoare
Negru
Metodă gătit pentru plită
Inducţie
Margine plită
Șanfrenată
Comenzi
Tip comenzi
4 x Slider Touch (senzor tactil)
Temporizator
Da
Suprafața de gătit
Number of cooking zones
4
Zonă de gătit frontal stânga
Încălzitor cu inducție octa
Ø stânga faţă (mm)
185X210
Putere zonă de gătit frontal stânga
2200 W
2. putere zonă de gătit frontal stânga
3300 W
Zonă de gătit frontal dreapta
Inducţie
Ø dreapta faţă (mm)
210
Putere zonă de gătit frontal dreapta
2200 W
2.putere zonă de gătit dreapta frontal
3300 W
Zonă de gătit stânga spate
Încălzitor cu inducție octa
Ø stânga spate (mm)
185X210
Putere zonă de gătit stânga spate
2200 W
2. putere zonă pentru gătit stânga spate
3300 W
Zonă de gătit dreapta spate
Ø dreapta spate (mm)
145
Putere zonă de gătit dreapta spate
1400 W
2. putere zonă de gătit dreapta spate
2000 W
Caracteristici
Funcție Bridge
AreaFlex
Funcţia StopGo
Da
EggTimer
Gestionarea puterii
Detectarea mișcării vasului
Siguranță
Marcaj căldură reziduală
Dispozitiv de siguranță
Blocare pentru copii
Date tehnice
Putere
7.4 kW
Type of power connection
2-phase
Lăţime
590 mm
Inaltime
53 mm
Adâncimea produsului
520 mm
Lațimea nișei de instalare max.
564 mm
Lațimea nișei de instalare mix.
560 mm
Înalțimea nișei de instalare mix.
30 mm
Adâncimea nișei de instalare min.
480 mm
Lățimea produsului împachetat
692 mm
Înăltimea produsului împachetat
112 mm
Adâmcimea produsului împachetat
635 mm
Greutatea brută
11.8 kg
Greutate netă
10.1 kg
Voltaj
220-240 V
Putere
7400 W